Recenze Millers Oils EE LongLife 5W-40 5 l

Ověřené recenze Millers Oils EE LongLife 5W-40 5 l

Přidáno: 14. listopadu 2017

Zakoupeno v PER-Oil značkové oleje

• výborné pareametry, vynikající poměr mezi kvalitou a cenou

Martin

Přidáno: 12. listopadu 2017

Zakoupeno v PER-Oil značkové oleje

• Špičkový olej vyrobený z kvalitních základových olejů
  • Výroba oleje probíhá pouze v anglické továrně tím je zaručena prvotřídní kvalita oleje.
  • Oleje od Millers oils používám již několik let a maximální spokojenost,zůstanu mu věrný i nadále.

nic

Váša

Přidáno: 9. července 2017

Zakoupeno v PER-Oil značkové oleje

Neveri jsem tomu, vzdy se motor na jakykoli olej choval stejne, az po tehle vymene za Millers se opravdu motor utisil a ma celkove takovy hladky a sametovy chod :). Vrele doporucuji vsem, ja osobne budu od ted pouzivat jen oleje Millers, jeste mozna zkusim tu nejvyssi radu pro motorsport, ale rozhodne zustanu u Millers, obrovsky rozdil ;)

Ověřený zákazník Escape6 s.r.o.

HHO Technology

Přidáno: 13. června 2017

Zakoupeno v Escape6 s.r.o.

• Tišší chod

Vozidlo má po výměně o poznání vyšší výkon a výrazně tišší chod.
Nikdy jsem oleje neřešil právě po předchozích zkušenostech se známými značkami snad všech výrobců jsem kupoval ty nejlevnější,které měly požadovanou specifikaci.
Až Millers NanoDrive mne přesvědčil na vozidle zákazníka u Škody RS, kde byl slyšet perfektní chod motoru.
A tak jej máme na všech vozech a max spokojenost.
Ve všech vozech nižší spotřeba a vyšší výkon, krouťák.Tichost,kultivovanost.

Ověřený zákazník Bonatrade

Přidáno: 8. května 2017

Zakoupeno v Bonatrade

• Prostě Millers

Ci k tomu dodat, snížení hlučnosti je prokazatelné, jestli to lépe maže kdo ví, auto zatím jede, takže to maže

Ověřený zákazník PiPa Oils

Luděk

Přidáno: 30. října 2016

Zakoupeno v PiPa Oils

• kvalitní zboží

Používáním tohoto oleje skutečně klesla spotřeba a motor je super i přes 300 000 najetých kilometrech. Všem doporučuji.

Ověřený zákazník PiPa Oils

Tomáš

Přidáno: 7. července 2016

Zakoupeno v PiPa Oils

• Kvalitní olej, motor stichl, má měkčí chod a silnější výkonový projev.

O oleji jsem se dozvěděl v pořadu Autosalon, tak jsem po přečtení několika testů a recenzí olej koupil a sám vyzkoušel...maximální spokojenost. Pokud chce někdo opravdu kvalitni olej a mít jistotu, že nejde o padělek a dopřát motoru jen to nejlepší, tak doporučuji tento výrobek. Řekl bych, že kvalita převyšuje cenu. Už jsem absolvolal 3 výměny oleje Millers Oils a nic jiného snad ani používat nebudu.

Ověřený zákazník Escape6 s.r.o.

Zbyněk

Přidáno: 6. července 2016

Zakoupeno v Escape6 s.r.o.

• Všechno

Superi

Mgr. Miloš Blecha

Přidáno: 4. července 2014

Zakoupeno v PER-Oil značkové oleje

• Pokud odpovídá specifikace oleje a jeho vlasntosti včetně NANO tomu, co se uvádí - čemuž nemám důvod zatím něvěřit - pak je to absolutní jednička v mé volbě !
  • Možná jen 4l balení kdyby bylo - neboť jsem koupil 5 l a zbylo mi 0,8 lt. na dolévání a to mám bohužel v kanistru na 5 l, což zabírá zbytečně místo

Jsem rád, že jsem objevil tento produkt.